Buď svá

Už nemusíte skrývat vlastní krásu. Pečujte o sebe v novém stylu a buďte svá.

Cítit se dobře je naší přirozeností. Ukažte svou krásu.

Nabízíme Vám prvotřídní kvalitu, která podtrhne Váš přirozený půvab, ale přitom, a to především, o Vaše tělo a pleť profesionálně pečuje...


Proč je pěstěný vzhled stejně důležitý jako pevné zdraví?

To, jak vypadáme, úzce souvisí s naší náladou a psychickou pohodou. Pokud nejsme spokojeni sami se sebou, těžko se nám podaří oslnit a udělat dojem na někoho jiného. Máme-li kladný vztah sami k sobě, okolí to na nás dobře pozná, šíříme kolem sebe úsměvy a příjemně „nakažlivý optimismus“. Kladný vztah k vlastnímu zevnějšku a zdravé sebevědomí mají větší moc, než by se mohlo zdát. Vzhled je totiž tím prvním, čeho si okolí všímá.


Filozofie ZEITGARD

ZEITGARD je inovativní a ucelený způsob účinného a trvalého ošetření obličeje.

Tento kompletní koncept představuje profesionální ošetření dosud známé pouze ze salónů krásy, určené speciálně pro domácí použití.

Od hloubkového čištění pórů přes efektivní anti-age ošetření s okamžitě viditelnými účinky, až k strukturální péči pro dlouhodobý úspěch - s ZEITGARD jednoduše získáte nadčasově krásnou pleť v pouhých třech krocích. 

Tři kroky managementu ZEITGARD Anti-Age na sebe dokonale navazují. Každý z nich představuje uzavřenou jednotku, díky které můžete v dané oblasti dosáhnout vynikajících výsledků. Anti-Age péče je nejúčinnější tehdy, když se všechny tři efektivní kroky spojí v jeden. Výsledek je pak zaručený...

 

1) ČIŠTĚNÍ PLETI

2) ANTI-AGE SYSTÉM PROTI VRÁSKÁM

3) PRAVIDELNÁ ZKRÁŠLUJÍCÍ PÉČE

4) PROFESIONÁLNÍ VÝBAVA VE VLASTNÍ KOUPELNĚ

 

ZADEJTE SVŮJ E-MAIL ZDE A DOZVÍTE SE VÍCE!

TOPlist