Výbava pro profesionály ve vlastní koupelně

Mějte vše po ruce pro každodenní péči. Pečovat o sebe je tak snadné.

Už nemusíte chodit na kosmetiku každý týden, můžete sami o svojí pleť pečovat každý den v profesionální kvalitě.

ZEITGARD elektrický kartáček

tento přístroj může používat téměř každý. Nedoporučuje se však dětem nebo osobám se sklonem k vážnějším dermatologickým problémům. V případě pochybností se obraťte na svého dermatologa.


Který kartáček a který čistící přípravek je pro mě ten správný?

Obecně je ZEITGARD vhodný pro každý typ pleti (normální, suchou, mastnou i smíšenou). Ani v případě senzitivní pleti obvykle nedochází k jejímu podráždění. Pro citlivou pokožku doporučujeme kartáček sensitive s růžovými vlákny, který byl vyvinut speciálně pro velmi šetrné čištění. Ideálně se doplňuje s čistícím krémem pro citlivou pleť. V případě, že máte normální pleť, sáhněte po kartáčku s modrými vlákny. Ten se ideálně doplňuje s čistícím gelem. Díky kombinaci kartáčku a příslušného gelu dostane Vaše pleť to nejlepší.


Mohu přístroj používat každý den?

Kombinace ZEITGARD kartáčku a ZEITGARD čistících produktů funguje v takové harmonii, že mohou být používány denně. Přesto byste měli svoji pleť během i po použití sledovat. Zpočátku může dojít k lehkému podráždění, které však rychle odezní. Takovéto prvotní reakce znamenají účinnost čištění a dokazují jeho úspěšnost.
Čištění by mělo být nejen užitečné, ale také zábavné. V ideálním případě byste se na něj měli těšit. I pokud máte velmi citlivou pleť, již po třech čištěních by si na něj pleť měla navyknout.


Mohu pomocí ZEITGARD odstraňovat make-up?

Samozřejmě. Kartáček provádí hloubkové čištění a částice make-upu z obličeje jemně odstraní. V případě velmi silného make-upu můžete na předčištění použít kosmetický ubrousek, čímž zamezíte nadměrnému znečištění kartáčku.
Se silným make-upem je také možné, že budete muset čištění mírně prodloužit a přednastavených 60 sekund bude málo. Oblasti kolem očí musíte v každém případě vynechat. Na těchto místech k čištění použijte své oblíbené přípravky.


Jaký je konkrétní rozdíl mezi ZEITGARD a jinými přístroji?

V zásadě rozlišujeme mezi rotujícími a oscilačními pohyby. Zatímco většina kartáčků se pohybuje po kůži tak, že rotuje, v případě ZEITGARD kmitají oscilační kartáčky po kůži vysokou rychlostí (více než 1000 krát za minutu) sem a tam. A to je velký rozdíl i pro pleť. Zvuková frekvence, se kterou se zde pracuje, čistí pleť, aniž by ji podráždila. Při jiných technikách (např. rotace) je pleť namáhána v jednom směru. Kromě toho technologie MICROSILVER zajišťuje vysokou hygienu kartáčových vláken. Pokud již máte jiné zařízení tohoto typu, porovnejte si působení obou přístroj pomocí kapesníku nebo silonových punčoch. Jednoduše na ně přiložte zapnuté přístroje jeden po druhém. Rotační přístroje pleť namáhají, což je na silonových punčochách dobře vidět na rychlých krouživých pohybech. ZEITGARD však oscilačním kmitáním zanechá punčochy v klidu.


Z jakého materiálu jsou vyrobeny hlavice kartáčku?

Vlákna kartáčků byla navržena po sérii náročných testů. Při vývoji kartáčků jsme vsadili vedle zvláštní struktury vláken také na MICROSILVER. To je u našich produktů již řadu let součástí mnoha pečujících a čistících přípravků. Výhoda: stříbrné ionty se díky pohybu molekul dostanou na povrch vlákna. Tím je na vláknech stále udržován antimikrobiální "štít". Pro kartáčky ZEITGARD to znamená nejvyšší hygienickou čistotu! Nemusíte se starat o to, že by se na kartáčku mohly nahromadit bakterie. Při běžném používání kartáček zůstává antibakteriální po dobu tří měsíců.


Mohu ZEITGARD používat ve vaně nebo pod sprchou?

ZEITGARD je odolný proti postříkání vodou. Základem je zde klasifikace IPX6 (DIN EN 60529). Používání ve sprše tedy nestojí nic v cestě. Ponořování přístroje pod hladinu vody však může vést k jeho poškození.


Co znamenají tři světelné body/stupně výkonu?

Spodní světelný bod představuje první, tedy lehký stupeň, který se směrem nahoru zvyšuje. Podle stupňů výkonu se mění frekvence a tím i síla čištění. Doporučujeme začít na obličeji na stupni č. 1 a pomalu pleť zvykat na nový rituál čištění. Podle pocitu a potřeby můžete asi po 14 dnech rychlost zvýšit. Na krku, výstřihu a na některých zónách paží či loktů můžete začít přímo na stupni č. 3.

 

1) ČIŠTĚNÍ PLETI

2) ANTI-AGE SYSTÉM PROTI VRÁSKÁM

3) PRAVIDELNÁ ZKRÁŠLUJÍCÍ PÉČE

4) PROFESIONÁLNÍ VÝBAVA VE VLASTNÍ KOUPELNĚ

 

ZADEJTE SVŮJ E-MAIL ZDE A DOZVÍTE SE VÍCE!

TOPlist